icon

Babbel

20.41.1 için
Android

3.4

5

Bir düzineden fazla farklı dilde akıcılığınızı geliştirin

262.4k

Bu uygulamayı oyla

Babbel herhangi bir öğrenme platformu ile sosyal paylaşım özelliklerini birleştiren özel bir dil öğrenme aracıdır, bunu öyle bir şekilde yapar ki konuştuğunuzda otomatik olarak herhangi bir dili öğrenmeye başlar ya da akıcılığınızı geliştirirsiniz.

Mevcut olan bir düzineden fazla dille, en yaygın dillerden tutun da en az konuşulan Endonezyaca, Norveççe ve Türkçe gibi dillere kadar, Babbel uygulaması sayesinde kendi hızınızda ve seviyenizde dil öğrenebilir ve belirli amaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz materyallere erişebilirsiniz.

Uygulama, bir dersi tamamladıktan sonra bile zamanla zaman içinde öğrendiğiniz bilgileri güçlendirmeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece, belirli bir konudaki ödevi tamamlasanız ve bir sonrakine geçseniz bile, kaynaklar ve egzersizler süreklilik metodu yoluyla eski dersleri hatırlatmaya devam eder.

Tamamladığınız aktivitelerin farklı aşamaları arasında hem kelime hem de telaffuzu öğrenmenize yardım eden her kelimeyi ya da kelime öbeğini duymanıza izin veren bir özellikte yer alır.

Üstelik, çevrim içi versiyonu ile gelişiminizi eş zamanlayabildiğiniz için her iki versiyonunda da kaydettiğiniz gelişimi kaybetmeden derslerinize sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.
Kısıtlamalar

Babbel uygulamasını indirmek ücretsizdir fakat sadece birinci seviye alıştırmaları içerir. Pratik yapmaya devam etmek için diğer seviyeleri satın almanız gerekir.

X